Napsali o nás

Mezinárodní den seniorů a pozvánka na listopad

Mezinárodní den seniorů byl Organizací spojených národů vyhlášen na 1. října. V našem klubu jsme svátek seniorů oslavili v úterý 04.10. společně s oslavou významného životního výročí naší členky paní Hanky Pavlíkové. Velmi nás potěšila návštěva pana starosty Františka Kinského a paní Šárky Slezákové, referentky pro kulturu ve městě. Setkání bylo velmi příjemné a přátelské. Naši milí hosté přinesli do klubu také krásný dárek: dvoudílnou knihu Kostelec nad Orlicí v zrcadle času. Pokud knihu nevlastníte, přijďte si ji prohlédnout k nám. Jste srdečně vítáni.

Pozvánka na listopad
V úterý 08.11. od 14:30   vás zveme na návštěvu republiky Vanuatu, která se rozkládá na 83 ostrovech v tropické Melanesii, se sedmi aktivními sopkami i krásnou přírodou. O své zážitky z návštěvy Vanuatu se s vámi podělí paní farářka Mgr. Alena Naimanová. Přednáška bude doplněna projekcí fotografií a je určena rovněž široké veřejnosti. Sejdeme se ve společenské místnosti klubu.
V úterý 15.11. od 14:30   se prostory klubu promění ve výtvarnou dílnu. Moc se nám zalíbila výtvarná technika enkaustik,a a tak budeme s naší lektorkou Drahuškou Paulusovou vyrábět různá přáníčka a nejspíš už i vánoční a novoroční přání.
V úterý 29.11. se přeneseme do divadelního sálu. Návštěvníci klubu si sami vyberou z nabídky několika titulů. Věříme, že se budete dobře bavit i při tomto zprostředkovaném představení.
A ještě předběhnu na začátek prosince. Naše tradiční předvánoční setkání na Rabštejně se uskuteční v úterý 06.12. Program se dozvíte až v příštím zpravodaji a na pozvánce.
Těšíme se na naše společná setkání.

Výbor klubu a Alena Židová

Klub seniorů Pohoda
Jiráskovo náměstí 69, 517 41 Kostelec nad Orlicí

mobil: +420 773 781 172

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode