Kdo jsme?

Jsme Vaši spoluobčané, staršího data narození, ale přesto stále aktivní, hlavně podle zdravotních možností, veselí a vstřícní, kostelečtí senioři. Rádi bychom
Vás informovali o naší činnosti. Historii necháme stranou, píšeme a sdělujeme jen to, co je v současnosti aktuální.

Každoročně připravujeme plán činnosti, který sestavuje vedoucí klubu, připomínkuje a doplňuje sedmičlenný výbor, a to v průběhu celého roku na svých měsíčních jednáních. Aktuálně reagujeme jak na potřeby a zájmy členů klubu, tak i na přání ze strany našich  příznivců např.
z řad členů SPCCH, obyvatel města a také zřizovatele,  tj.Města Kostelec nad Orlicí.

Naše stránky nám založila a pravidelně doplňuje Šárka Slezáková  z městského úřadu. O fotodokumentaci se stará paní Štěpánka Tetřevová, Hana Růžičková a Šárka Slezáková. Zveřejňovány jsou s předstihem články, které jsou pravidelně uváděny v klubové rubrice v městském zpravodaji Orlice. Autorkou je vedoucí našeho klubu Alena Židová.

V současnosti je v klubu registrováno 210 členům, z toho je pětina mužů. Členská základna se v průběhu roku doplňuje a omlazuje. Prostory klubu, stejně jako celý dům č. 69 na Jiráskově náměstí, hned vedle kostela sv. Jiří, je majetkem města. Prošel již celou řadou úprav, které výrazně přispěly k zpříjemnění prostředí. Získali jsme i nový chodník, opravena je střecha a je zajištěn bezbariérový přístup do budovy, který je trvale využíván. Klub seniorů v průběhu roku spolupracuje například s MŠ Mánesova, kam pravidelně týdně už druhým rokem dochází babičky číst dětem před spaním, také se ČSZ,  kde tradičně v letních měsících pořádá setkání s opékáním a příjemným posezení. Aktivně spolupracujeme také se členy SPCCH, kteří první čtvrtek v  měsíci využívají prostory klubu ke svým setkáním a akcím.

Zveme Vás na akce pořádané klubem, rádi Vás mezi sebou přivítáme  i jako členy klubu seniorů POHODA.

Klub seniorů Pohoda
Jiráskovo náměstí 69, 517 41 Kostelec nad Orlicí

mobil: +420 773 781 172

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode